Türkiye'nin En Büyük Elektronik Marketi

Türkiye'nin En Büyük Elektronik Marketi

Çelik Kolye Nedir?

Dayanıklılığı sayesinde kararmayan, bozulmayan, solmayan ve kolay kırılmayan çelik kolye yarışmacıları, altın kolye ve gümüş kolyelerin ayakkabılarını da ekoseye attılar. Her geçen gün popülaritesini artırmaya, daha çok kişiye daha fazla bilince ulaşmaya ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

ARTAN ÇELİK KOLYE BİLİNCİ
Takı yapımında çeliğin kullanımının artmasıyla birlikte çelik kolye farkındalığı önemli bir adım attı. Kolye yapımında kullanılan farklı kalınlıklarda zincirler; Çok titiz, çok ince, zarif ve narin modellerin çalışılmasını ve kadınların beğenisine sunulmasını sağlamıştır. Birçok marka çalışmalarını sürdürürken altın ve gümüş gibi klasik malzemelerden yapılmış modelleri benimsemiş ve onların izinden gitmeye çalışmıştır.

DİSCALİTY ÇELİK KOLYE
Rednose çelik kolye ise tüm bu klasisizmin ötesine geçerek farklı modeller tasarlayarak modern kadının hem günlük hayatta hem de iş hayatında rahatlıkla kullanabileceği modelleri aynı tasarımlarla birleştirmeyi hedeflemiştir. Çalıştığı modellerin düzgünlüğü, geometrik şekillerin tercihi, bazen cam ve emaye kullanımı, ince kullanımı ve kıl adı verilen çelik zincirlerin kullanılması rednose çelik kolyede şıklığın yolunu açmıştır.

ÇELİK KOLYE – ALTIN KOLYE VE GÜMÜŞ KOLYE
kullanım alanları
Altın ve gümüş kolye modelleri daha klasik çizgilere sahiptir. Elbette altın ve gümüşün yüzyıllardır kadın takılarında kullanılması onları önemli kılıyor, aynı zamanda bir alışkanlık haline getiriyor. Ancak alışkanlıklardan hemen vazgeçemesek de alternatiflere açık bir toplumun mensubuyuz. Klasik tasarımlarıyla adından söz ettiren pek çok ulusal markamız olmasına rağmen, altın ve gümüşü kuyumculukta bir yatırım aracı olmaktan çok kullanmanın maliyeti, kendi içinde farklı modelleri tercih etmeye çalışan modern kadının ilgisini çekmiyor. çamaşırlar. Özellikle son yıllarda altın ve gümüş fiyatlarının artmasıyla birlikte pek çok malzeme kuyumculukta kullanılmaya çalışılmakta ve çelik, başta fiyatı, dayanıklılığı, pürüzsüz yüzeyi ve anti-alerjik olması nedeniyle kuyumculukta diğer malzemelerden ayrılmaktadır. Doğa. Takılarda çelik kullanımının tercih edilmesiyle birlikte çelik kolyenin önemi artmıştır. Rednose çelik kolye ise tasarımları, kalitesi ve dayanıklılığı ile birçok markanın binlerce modelinden sade ve gözle görülür bir şekilde ayrılmaktadır.

0 Yorum

    henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yorum atabilirsiniz.